Çember
Çember
Etkinlik Amacı

İnsanlarla aramızdaki bağ sayesinde, hayat oyununda elimizdeki kartları yeniden karabiliriz; bu bağ sayesinde hayatımızdaki her şeyi değiştirme imkânına sahibiz. İster sevgi dolu bir birliktelik, sağlık ve dostluk arayalım, ister maddi açıdan tatmin olmak isteyelim, hepsini elde edebiliriz.

Etkinliğimize katılarak, sen de seni hayallerine ulaştıracak hedef kitlelerinle bağlantılar kazanma fırsatına sahip olabilirsin.

Etkinlik Programı

Etkinlik açılışında, networking kavramının tanımı, hayatımızdaki önemi ve hayallerimize giden yoldaki hedeflerimizi gerçekleştirebilmemiz için hedef kitlelere ulaşmamızın ne kadar hayati rol oynadığının önemi anlatılmaktadır.

Seminerden sonra etkinlik başlar.

Çember düzeninde oturulur.

Her bir katılımcıya kendilerini, hedeflerini ve hedef kitlelerini tanıtmaları için 1er dakika süre verilir. Tanıtım süresinin sonunda dinleyiciler etkinlik başında kendilerine verilen boş kartlara, sözü alan katılımcının hedef kitlesinden tanıdığı kişilerin isimlerini yazar ve kişiye iletir.

Tüm katılımcılar için bu süreç tekrarlanır.

Son 30 dakika, katılımcılar serbest düzene geçer ve ellerindeki kart sahiplerinden isimlerini yazdıkları kişiler hakkında detaylı bilgi alır.

Etkinlik kimler için tasarlandı?

Kişisel, sosyal ve ticari hayatlarında öne çıkan bi hedefini gerçekleştirebilmek için hedef kitlelerine ulaşmak isteyen herkes

Etkinlik Süresi

Etkinlik, tercih edilen zaman dilimine göre; 2 - 3 saat aralığında sürmektedir.

Katılımcı Sayısı

12 - 40 kişi