Oyun Zamanı
Oyun Zamanı
Oyun, insanoğlunun ilk bilincidir ve dönüştürme gücüne sahiptir John Paul

Oyun oynarken; “neşe”, “özgürlük”, “merak” ve “saf mutluluk” değerlerimizi eş zamanlı olarak deneyimleme fırsatı yakalarız.

Duyguların dışa vurumu sanıldığının aksine sadece çocuklara özel değil, tüm yetişkinlerin yaşaması gereken bir durumdur ve çocuklar ile aynı oranda sağlıklıdır ve özgürleştiricidir.

Bu etkinlik ile sizi; eğlenmeye, eğlenirken de hayata dair düşünmeye davet ediyorum.

Eğitimden en yüksek verim almanız için sizden tek isteğim ise bol katılım, dans ve kahkaha.

Kim bilir, belki de oyun oynarken hayatınıza vereceğiniz bir ‘es’, üzerinde düşünerek göremediğiniz çözüm yollarını daha net görmenizi sağlar.

‘Oyun Zamanı’ etkinliği nedir?

Etkinlik, 40 farklı oyun skalasından etkinlik süresine bağlı olarak seçilen oyunların peşi sıra oynandığı bir zaman diliminden oluşur. Her bir oyun sonunda, etkinlik moderatörü tarafından hayata dair bir farkındalık mesajı paylaşılır.

Etkinlik kimler için tasarlandı?

Hayatın rutininden biraz uzaklaşıp eğlenmek, yeni insanlarla tanışmak ve kaliteli bir zaman aralığı yaratmak, dolayısı ile de stresten uzaklaşmak isteyen herkes.

Etkinlik Süresi:

Etkinlik, tercih edilen zaman dilimine göre; 1 - 3 saat aralığında sürmektedir. Seçilen süre aralığına ve katılımcı profiline bağlı olarak oyun çeşitleri ve sayıları belirlenmektedir.

Katılımcı Sayısı:

Etkinlikler için, kontenjan alt sınır 15 kişidir; üst sınır bulunmamaktadır.